Aromed

0
458

Vaporizer Aromed to urządzenie zaprojektowane w Niemczech specjalnie dla osób, które waporyzatora używają w celach medycznych i zdrowotnych. Para wytworzona przez AroMed przechodzi przez dodatkowy filtr wodny i jest wolna od zanieczyszczeń.

Gorące powietrze generowane jest przez energooszczeędną fluorową żarówkę, która jest kontrolowana przez mikroprocesor.  AroMed jest na tyle profesjonalnym sprzętem, że niektóre firmy medyczne w Niemczech używają go do fito-inhalacji (nie mylić z aromaterapią).

Zaktualizowana wersja AroMed, AroMed 4, została wprowadzona na rynek w 2004 roku. W wyglądzie i funkcjonalności odparowalnik pozostaje taki sam, chociaż niektóre z oryginalnych komponentów zostały ulepszone.

W odróżnieniu od innych vaporizerów, AroMed nie używa wentylatora do wydmuchiwania oparów z ogrzanego materiału roślinnego,co oznacza, że opary powstają tylko podczas wdychania i w żadnym innym momencie.

Vaporizer AroMed znajdziesz w sklepie VapeFully za

[wpws url=”https://www.vapefully.com/pl/produkt/aromed-vaporizer/” query=”.details” remove_query=”woocommerce-product-rating”]

KUP TERAZ

Napisz opinię lub zadaj pytanie

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o